CRM Forum - opinie o systemach zarządzania relacjami z klientami.

Największe i najstarsze forum o tematyce CRM w Polsce.
Opinie na temat różnych systemów CRM i nie tylko.

Prośba o pomoc - zastosowanie CRM w firmach telekomunikacyjnych

#1 2012-03-07 17:54:11

Konto usunięte
Użytkownik
Data rejestracji: 2008-01-01
Liczba postów: 0

Odp: Prośba o pomoc - zastosowanie CRM w firmach telekomunikacyjnych

Witam serdecznie,
Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej na temat zastosowania CRM w firmach telekomunikacyjnych. Jestem praktycznie na końcu drogi, ale niestety psor naciska na zbudowanie większej bibliografii. Większość dostępnych w tej tematyce książek jest niedostępna u mnie w bibliotece, a niestety nie mam zbytnio środków i czasu, aby kupić/zamówić książki.
Zatem zwracam się do Was z gorącą prośbą, o radę w doborze konkretnych pozycji, oraz (jeśli to możliwe) o podesłanie na maila, lub udostępnienie linków do kilku książek w formie *.pdf, może być nawet skan rozdziału poruszający ten temat. Chodzi mi o treści, które wg Was są godne uwagi i przeczytania przy poruszaniu tej tematyki.

Szukałem na forum i nie znalazłem żadnych postów poświęconych lekturze książek o CRM w odniesieniu o zastosowania crm w firmach telekomunikacyjnych.
Z góry dziękuję za jakąkolwiek radę, czy pomoc.

Pozdrawiam,

InQ

#2 2012-03-26 18:24:31

Konto usunięte
Użytkownik
Data rejestracji: 2008-01-01
Liczba postów: 0

witaj, mam podobny problem, pisze o crm mgr i niestety utknęłam na III rozdz. który ma być o firmie która wdrożyła ten system u siebie, nie wiem nic jak mam się za to zabrać, czy opisać jak było przed, jak w trakcie wdrażania i jak po??? jak i gdzie szukać danych o firmach, i czy chętnie udostępnią takie info?? czy jest jakaś pozycja książkowa, cokolwiek o firmach które to zrobiły. błagam o jakies info.
pozdrawiam ilona

#3 2014-11-19 10:28:26

ola222
Użytkownik
Data rejestracji: 2014-11-19
Liczba postów: 5

Jeśli byłaby potrzebna pomoc to zapraszam na stronę: http://qck.pl/8z - wiele porad, artykułów, informacji i to nie tylko marketingowych ale i informacyjnych, które powinny pomóc :)

Aby dodać odpowiedź do tego wątku zarejestruj się lub zaloguj.